Počet zobrazených článků: 6 (z celkem 6 nalezených)

Václav HEJNA - Město

Pro dnešek na stránky dávám povídku jednoho zajímavého člověka. Je to jedna z jeho mnoha povídek. Mne velmi zaujala a líbí se mi. Jak Vám?
Rubrika Něco zajímavého odjinud, zveřejněno 01. 10. 2005, přečteno 1741, komentáře: 6

SMS

A zde je úvahu zajímavého člověka o SMSkách a jaký vliv mají na nás, naše vnímání. Autorem úvahy je Jirka D. Musím jen dodat, že s tím, nad čím se Jirka zamýšlí, jen souhlasím. On, vyjádřil svou úvahou to, nad čím jsem přemýšlel už mnohokrát.
Rubrika Něco zajímavého odjinud, zveřejněno 01. 10. 2005, přečteno 1588, komentáře: 12

Čekání

   Každý z nás si rád občas něco hezkého, či zajímavého přečte. Někdo povídku nebo román, jiný zase pár veršů. Já, ač jsem se o to pokoušel, tak básně psát neumím. Proto si rád přečtu něco od těch, co to umí. A jsem rád, že takové věci dostávám i od Vás, od čtenářů. Tady Vám nabízím několik básní od jednoho z čtenářů, který zabloudil na mé stránky a něco mi poslal.

   Děkuji Mattane.

Rubrika Něco zajímavého odjinud, zveřejněno 01. 10. 2005, přečteno 2242, komentáře: 10367

Dovolená

Dnes na stránky pro změnu přidávám takovou zajímavou zprávičku o jedné dovolené. Osobně bych to nazval: S Tebou mne baví svět v dámském provedení. Moc děkuji milému človíčku, který mi takovouto zprávu podal a zároveň souhlasil s jejím zvěřejněním na mých stránkách.
Rubrika Něco zajímavého odjinud, zveřejněno 01. 10. 2005, přečteno 1787, komentáře: 3

Dům nad Tiberou

Další věc od autora "Anděl"
Rubrika Něco zajímavého odjinud, zveřejněno 01. 10. 2005, přečteno 2371, komentáře: 13

Anděl

Jako první bych tu chtěl prozatím zveřejnit povídku človíčka, kterého si velmi vážím a který, podle mého soudu, to co napsal, napsal velmi dobře. Je to povídka trochu jinak, než píšu já, ale podle mého názoru stojí za přečtení. Věřím, že Vás potěší stejně jako mně. Je v ní možná trochu více sexu, ale kdo ho nemá rád. V žádném případě však nejde o žádné porno. Myslím si, že styl jakým je napsaná, volba slov a prostředí, kde se povídka odehrává, mnohonásobně převyšují ten sex o kterém se v povídce rovněž píše. Ale zhodnocení nechám na Vás. Každý má právo na svůj názor. Jen věřím, že tato povídka není poslední, byla by to velká škoda.
Rubrika Něco zajímavého odjinud, zveřejněno 01. 10. 2005, přečteno 4287, komentáře: 16

 
 
 
© Saša Nový 2003-2012, powered by phpRS